יום ש', יג’ בשבט תשע”ט
בן ארי ומרזל לחברי הבית היהודי: הצילו את כבודכם, הצילו את ארץ ישראל
במכתב גלוי לחברי הכנסת של הבית היהודי כותבים אנשי עצמה לישראל: "הדרך לעצור את הרכבת הדוהרת לחורבן, הרס, גירוש, דם, אש ושכול היא בהתנגדותכם לתקציב. זוהי שעתכם הגדולה, ולחלוטין האחרונה להצלת את ארץ ישראל, שתציב אתכם בעמדת מנהיגות ותסחוף אחריכם את נאמני ארץ ישראל בליכוד. אולם, במידה ותחליטו להרים את היד בעד התקציב, זו תהיה היד שתגרש יהודים מביתם. אחרי התקציב כלום לא יציל את ארץ ישראל"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הגיע זמן פינוי: אותו תסריט, אותם שחקנים, אותו אסון
מיכאל בן ארי לא מתרשם מדרישת בנט למשאל עם ודורש מהם לומר: או ריבונות ביו"ש ובנייה ללא הגבלה או שאין תקציב. הם חייבים לומר שהם מסרבים להיות שוב התליינים של עצמם
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ברוך מרזל ליועץ המשפטי: הזמן את משה רבנו לשימוע
על רקע הודעתו של היועץ המשפטי לממשלה כי הוא מתכוון לחקור את הרב שמואל אליהו, משגר לו פעיל הימין ברוך מרזל מכתב בו הוא דורש ממנו לזמן לשימוע את משה רבנו: "עברו המפוקפק של משה רבינו, שרצח איש חוק מצרי (שוטר) ללא משפט ופגע בסדרי השלטון במצרים, די היה בו כדי שתשלול ממנו את התואר רבנו." כותב מרזל ליועץ
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בן ארי לא מאמין לקוסם בנט
מיכאל בן ארי חושב שהפתרון של בנט להורדת תשלומי ההורים, נראה יותר כמו הנחתה של מפקד בצבא, ששכח שהקריירה הצבאית הקצרה שלו, כבר מאחוריו. "שוב מסתבר שהעיקר זה הספין", הוא אומר. דעה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מרזל: מסתבר שעקרונות זה לא הצד החזק של 'הבית היהודי'
מול תמיכתה של 'הבית היהוד' בחוק הסדרת הקרקעות בנגב אומר ברוך מרזל כי מדובר במכירת חיסול של המדינה ו"שוב מסתבר שהבית היהודי משפיעים מבפנים, ממש כמו שהעכבר משפיע על החתול."
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אריה אלדד: "הגיע הזמן לסגור את קק"ל"
ביקורת במערכת הפוליטית על 'הקרן הקיימת לישראל', בעקבות העברת חצי מיליון דולר למימון הרצאתו של נשיא ארה"ב לשעבר, ביל קלינטון, בחגיגות היום הולדת של נשיא המדינה פרס. פרופסור אריה אלדד תוקף: "הגיע זמן לסגור את הקרן הקיימת לישראל, או להעביר את הניהול שלה לידיים ציוניות באמת". גם יו"ר מועצת יש"ע דני דיין תקף הבוקר את קק"ל.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בית המשפט: אלוף הפיקוד שגה בניסוח צו ההרחקה
בית המשפט קבע הבוקר כי צווי הרחקה מיהודה ושומרון עליהם חתם ניצן אלון אינם כוללים את שטח המועצה האזורית בנימין. עו"ד איתמר בן גביר: "אם אנחנו ברוסיה שלפחות יהיה מדויק"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
רשות השידור תפצה את משפ' כהנא על הפסקת פרסום
רשות השידור הפסיקה שידור פרסומת המזמינה את הציבור לאזכרת הרב כהנא הי"ד. כעת תפצה הרשות את משפ' כהנא ע"פ פשרה שהושגה. את משפחת כהנא ייצג עו"ד איתמר בן-גביר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הערבים בישראל דורשים חוק יסוד: אוטונומיה לעם הערבי
דרישה ערבית – הצעה לחוק יסוד: הכרה בעם הערבי כ"מיעוט ערבי לאומי". פירושה של ההצעה: ערבים בעלי תעודות זהות כחולות יזכו לאוטונומיה חברתית מלאה כאומה. תרבות, מסורת, מוסדות, ייצוג הולם וזיקה לעם "הפלסטיני" הם רק ההתחלה. פרופ' אלדד:"התשובה של ממשלת ישראל צריכה למשל להיות - ביטול מעמדה של הערבית כשפה רשמית."
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הרדיפה נמשכת: שוב קריאות להדיח את הרב שמואל אליהו
למרות שזוכה שלוש פעמים, הדיבורים על מועמדותו של הרב שמואל אליהו לרבנות הראשית, מביאה את האגודה לזכויות האזרח לפנות לציפי לבני בבקשה לפתוח בהליכי הדחה נגדו בשל "הסתה גזענית והתנהגות שאינה הולמת עובד ציבור". הרב אמר בעבר: "הם חושבים לנהל את הפה של הרבנים
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
בן ארי: בקיזוזים הבית היהודי תעביר את ההתנתקות הבאה
הח"כ לשעבר תקף את התנהלות הבית היהודי שלא התנגדה לחוק שטרן אלא העדיפה להעדר מהמליאה: "בשביל להזיק לארץ ישראל ולתורת ישראל, יש תמיד את זהבה גלאון ומוחמד ברכה."
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
עמונה: הכירו את התושבים שעומדים בפני סכנת גירוש
עמונה, נעים להכיר. שושה גרינפלד מגישה סרט תיעודי קצר על תושבי הישוב עמונה. בן קיבוץ עם רועה צאן, מטפלת בתנועה עם עורכת ספרותית. בואו להכיר את המשפחות המיוחדות של הישוב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ממשלת נתניהו-בנט: הורסת ומקפיאה ליהודים; בונה לערבים
הלילה הרסו כוחות של המנהל האזרחי ומג"ב את מאחז 'עוז ציון' בבנימין, כשהבוקר מתפרסמים דיווחים על תכנית לבניית עיר פלסטינית חדשה באזור הבקעה. במועצת יש"ע אומרים כי מדובר באבסורד: "מדינת ישראל מקדמת תכניות דיור לפלסטינים ואילו להתיישבות הישראלית עוצרים את מכרזי הבניה".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
נתניהו הורה על הקפאת הבנייה ביו"ש; בבית היהודי דממה
אתר גלי צה"ל מדווח הבוקר כי ראש הממשלה הורה שלא לאשר תכניות בנייה ביו"ש בעקבות לחץ אמריקאי. בבית היהודי בינתיים לא מגיבים. כזכור ראשי המועצות ביו"ש ביקשו מהמתיישבים לפני הבחירות להצביע ליכוד ועכשיו הם משלמים. אריה אלדד מגיב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
עוצמה לישראל
הערב – הפגנה נגד המסתננים: "המשטרה מדברת, הממשלה מתבטלת"
הערב יפגינו פעילים מ"הקרן להצלת ישראל" ותושבים בדרום תל אביב בדרישה לסלק מארץ ישראל את עשרות אלפי המסתננים האפריקאים. בכנסת שוב התקיים היום דיון בנושא, ונראה כי הממשלה ממשיכה להחליט – שלא להחליט…
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
וידאו: מסתננים ביזו בית כנסת - פעילי עוצמה לישראל הגיבו בשטח
צפו: באירוע שהתרחש בתאריך השני למארס 2013, קיימו קבוצת מסתננים אירוע לא חוקי בתוך בית כנסת בדרום תל אביב ובעודם מבזים את בית הכנסת נוקטים באלימות ובאיומים על פעילי עוצמה לישראל שהגיעו לתעד את האירוע. צפו בכתבת תוכנית ערוץ 10 הצינור בה סוקר האירוע ולאחר מכן צפו בהפגנת צעירי עוצמה לישראל שהגיעו למחות על האירוע בראשותו של דר' מיכאל בן ארי .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
צעירי עוצמה לישראל
סרטי הרב כהנא   |  סרטי מיכאל בן ארי   |  סרטי אריה אלדד   |  סרטי מרדכי פריזיס
מאמרים ודעות
חדשות
עוצמה לישראל בפעילות
ההכרות שלי עם עוצמה
עוצמה לישראל בתקשורת
סרטים
פורומים