יום ד', ד’ בטבת תשע”ט
בן גביר החליף את הנאשם והביא לזיכויו
"תרגיל" שביצע עו"ד בן גביר הוביל לזיכויו של פעיל גבעות בולט: העד המרכזי קבע בנחרצות שהוא מזהה את הנאשם, אך מולו היה מישהו אחר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 62
עוצמה לישראל
בית המשפט: אלוף הפיקוד שגה בניסוח צו ההרחקה
בית המשפט קבע הבוקר כי צווי הרחקה מיהודה ושומרון עליהם חתם ניצן אלון אינם כוללים את שטח המועצה האזורית בנימין. עו"ד איתמר בן גביר: "אם אנחנו ברוסיה שלפחות יהיה מדויק"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 9
רשות השידור תפצה את משפ' כהנא על הפסקת פרסום
רשות השידור הפסיקה שידור פרסומת המזמינה את הציבור לאזכרת הרב כהנא הי"ד. כעת תפצה הרשות את משפ' כהנא ע"פ פשרה שהושגה. את משפחת כהנא ייצג עו"ד איתמר בן-גביר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 24
הערבים בישראל דורשים חוק יסוד: אוטונומיה לעם הערבי
דרישה ערבית – הצעה לחוק יסוד: הכרה בעם הערבי כ"מיעוט ערבי לאומי". פירושה של ההצעה: ערבים בעלי תעודות זהות כחולות יזכו לאוטונומיה חברתית מלאה כאומה. תרבות, מסורת, מוסדות, ייצוג הולם וזיקה לעם "הפלסטיני" הם רק ההתחלה. פרופ' אלדד:"התשובה של ממשלת ישראל צריכה למשל להיות - ביטול מעמדה של הערבית כשפה רשמית."
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 56
הרדיפה נמשכת: שוב קריאות להדיח את הרב שמואל אליהו
למרות שזוכה שלוש פעמים, הדיבורים על מועמדותו של הרב שמואל אליהו לרבנות הראשית, מביאה את האגודה לזכויות האזרח לפנות לציפי לבני בבקשה לפתוח בהליכי הדחה נגדו בשל "הסתה גזענית והתנהגות שאינה הולמת עובד ציבור". הרב אמר בעבר: "הם חושבים לנהל את הפה של הרבנים
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 8
בן ארי: בקיזוזים הבית היהודי תעביר את ההתנתקות הבאה
הח"כ לשעבר תקף את התנהלות הבית היהודי שלא התנגדה לחוק שטרן אלא העדיפה להעדר מהמליאה: "בשביל להזיק לארץ ישראל ולתורת ישראל, יש תמיד את זהבה גלאון ומוחמד ברכה."
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 232
עמונה: הכירו את התושבים שעומדים בפני סכנת גירוש
עמונה, נעים להכיר. שושה גרינפלד מגישה סרט תיעודי קצר על תושבי הישוב עמונה. בן קיבוץ עם רועה צאן, מטפלת בתנועה עם עורכת ספרותית. בואו להכיר את המשפחות המיוחדות של הישוב.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 34
ממשלת נתניהו-בנט: הורסת ומקפיאה ליהודים; בונה לערבים
הלילה הרסו כוחות של המנהל האזרחי ומג"ב את מאחז 'עוז ציון' בבנימין, כשהבוקר מתפרסמים דיווחים על תכנית לבניית עיר פלסטינית חדשה באזור הבקעה. במועצת יש"ע אומרים כי מדובר באבסורד: "מדינת ישראל מקדמת תכניות דיור לפלסטינים ואילו להתיישבות הישראלית עוצרים את מכרזי הבניה".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 29
נתניהו הורה על הקפאת הבנייה ביו"ש; בבית היהודי דממה
אתר גלי צה"ל מדווח הבוקר כי ראש הממשלה הורה שלא לאשר תכניות בנייה ביו"ש בעקבות לחץ אמריקאי. בבית היהודי בינתיים לא מגיבים. כזכור ראשי המועצות ביו"ש ביקשו מהמתיישבים לפני הבחירות להצביע ליכוד ועכשיו הם משלמים. אריה אלדד מגיב.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 19
לא יאומן: אושרה התכנית להתיישבות הבדואית בנגב - אריה אלדד: "ממשלת נתניהו ובנט ויתרו היום על הנגב"
למרות מחאות מימין ומשמאל, ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה היום (ב') את התוכנית להסדרת ההתיישבות הבדואית בנגב. על פי התכנית, הנקראת מתווה בגין- פראוור להתיישבות הבדואית בנגב, יוסדרו 12 אלף תביעות הבעלות של הבדואים על קרקעות של כ-600 אלף דונמים. פרופסור אריה אלדד: "ממשלת ישראל שבה נתניהו ראש ממשלה נפתלי בנט ואורי אריאל ואורי אורבך מכהנים כשרים, ויתרה היום על הנגב..."
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 47
הנרצח בפיגוע: אביתר בורובסקי הי"ד אב לחמישה
הותר לפרסום שמו של הנרצח בפיגוע הדקירה בשומרון. אביתר בורובסקי בן 32, תושב יצהר אב לחמישה ילדים שהגדול שבהם בן 7. עבד כשחקן תיאטרון במספר הרכבים, והיה חלק מצוות האבטחה של היישוב יצהר בחברת 'נוף ים'. בישוב אומרים: "נדרשת תגובה חריפה למחוק את החרפה".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 20
הטרור חזר: יהודי תושב יצהר נרצח בצומת תפוח
סמוך לשעה שמונה בבוקר תקף מחבל פלסטיני יהודי תושב הישוב יצהר בדקירות סכין וניסה לחטוף את נשקו. שוטרי מג"ב פגעו במחבל שנפצע בינוני. כוחות ההצלה נאלצו לקבוע את מותו של היהודי שהיה בן 32 בהרצחו. מסיקה מאשים את צה"ל חוטובלי את הרשות הפלסטינית.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 9
בג"צ קבע תאריך חדש להריסת עמונה: ערב תשעה באב
שלושת שופטי בג"צ בראשות נשיא בית המשפט העליון אשר גרוניס דחו את המועד האחרון להריסת בתי הישוב עמונה "לפנים משורת הדין" מיום שלישי הקרוב וקבעו את המועד האחרון ל-15 ביולי - ערב תשעה באב. בבית היהודי מברכים על הדחייה ואומרים כי יפעלו למנוע את הריסת בתי הישוב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חברות הכנסת מהשמאל מצפצפות על פסיקת בג"צ
חברות הכנסת סתיו שפיר, מיכל רוזין ותמר זנדברג הגיעו הבוקר לסייע לפרובוקציה החודשית של 'נשות הכותל'. השלוש נכנסו לרחבת הכותל עטופות בטלית למרות פסיקת בג"צ האוסרת את הדבר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אריה קינג: להחליף את ראש עיירית ירושלים בראש עיר ימני
בדף הפייסבוק שלו כותב אריה קינג על החשיבות שיהיה לירושלים ראש עיר ימני, מזמין את תושבי עיריית ירושלים לכנס הכנה לקראת הבחירות המונציפאליות הקרובות.בהצלחה.
קרא עוד...
תגובות: 2   צפיות: 59
מכה לשמאל: את ה'תג מחיר' בכפר קוצרא ביצעו ערבים
משטרת ישראל פענחה את הצתת ששת הרכבים בכפר קוצרא בשומרון ומצאה כי מדובר בפיברוק של תושבי הכפר כדי להכפיש את המתיישבים באזור. דובר הישוב 'אש קודש' הגיב: "הנזק שנגרם לשמו הטוב של היישוב בשל הכותרות המאשימות אותנו בהבערת השטח הוא עצום".כך דווח הבוקר באתר סרוגים:
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 55
סרטון שפרסמו הערבים בהם נראים ג'יפים של צה"ל תחת גשם של בלוקים | המקום: ירושלים שועפט
סרטון שמפיצים ערבים מראה כיצד במשך דקות ארוכות רוגמים עשרות ערבים שיירה של רכבי מג"ב שנוסעת בשועפט בירושלים. השוטרים מסתפקים בירי של כמה רימוני הלם | בן ארי בתגובה: לא צריך לחכות לאסון. המדיניות של הבלגה, הכלה, נסיגה, מובילה את אוייבנו ליעד הבא. | מי שזורק אבנים היום, יזרוק מחר רימונים ומטענים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 53
מיכאל בן ארי: הערבים מנצלים את מותו של המחבל שזרק אבנים על חיילי צה״ל, כדי לכופף אותנו עוד ועוד
בן ארי: בבתי הכלא בישראל אלפי מחבלים, חיים בתנאים של בית הבראה. הם מאיימים ואנחנו מתקפלים. עכשיו הם מנצלים את מותו של המחבל שזרק אבנים על חיילי צה״ל, כדי לכופף אותנו עוד ועוד. זה מבחן מנהיגות, במידה וייתקפלו בפניהם שוב, זה ייתן רישיון לפגיעה בנו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 39
פייגלין קורא לחברי הכנסת להחרים את נאום אובמה בכנסת אם לא יביא את פולארד
ח"כ משה פייגלין מהליכוד קורא לחבריו להחרים יחד איתו את נאום נשיא ארה"ב ברק אובמה ו"להותיר כנסת שוממה", אם זה לא ישחרר את פולארד לפני ביקורו הצפוי בעוד חודש.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 39
ראש ישיבת הסדר במכתב לבנט: רבני ישראל בוכים ומתפללים לביטול הגזירה ואתה ממוביליה
ראש ישיבת ההסדר בשילה מותח ביקורת נוקבת על יו"ר "הבית היהודי", נפתלי בנט, בטענה כי זה "אימץ את קווי היסוד של ’יש עתיד‘". הוא הדגיש כי "הקרבה שלנו לחרדים טבעית יותר"
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 43
יהדות התורה מציגה לנתניהו 'תג מחיר' לאיחוד בנט-לפיד: תמיכה בפינוי ישובים והקפאת תקציבי ההתנחלויות והבנייה ביו"ש
תצלום כותרת ראשית בעתון החרדי 'משפחה' מהיום (שני ח' אדר תשע"ג) | "תג מחיר חרדי - בתגובה לציר המתגבש בין בנט ולפיד לריסוק עולם התורה, המפלגות החרדיות מציעות לנתניהו ולמפלגות השמאל 'נתמוך במהלכים מדיניים בתמורה להצלת עולם הישיבות' | גורמים ב'יהדות התורה': "איפה הכסף? נחשוף כמה עולה למדינה להחזיק את הגבעות המבודדות בשומרון" | ח"כ משה גפני ל'משפחה': כל האפשרויות עומדות על הפרק | מגרון תמורת פונביז'
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
הרב רונצקי מאיים באלימות על נוער הגבעות
תיעוד בלעדי: ראש הישיבה באיתמר איים על פעילי ימין כי "ישברו לכם את הידיים והרגליים", לאחר שאלו הודיעו לו כי בכוונתם להפגין מול עצרת הזיכרון לבני משפחת פוגל, במחאה על השתתפותו של האלוף ניצן אלון
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
זעזוע: חולל קברו של יונתן בן עוזיאל בעמוקה - "תג מחיר דרוזי"
חולל קברו של התנא יונתן בן עוזיאל בעמוקה • על קירות הציון צוירו כתובות נאצה והכתובות: "תג מחיר דרוזי" • ספרי קודש נזרקו על הרצפה והמחיצה במקום הושחתה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 21
שוחררו עצורי ההפגנות מאמש - "מסר ברור למשטרה"
עמותת חננו מדווחת כי בשלושה דיונים שהתקיימו היום דחו בתי המשפט את דרישות המשטרה כמעט על הסף. עו"ד בן גביר: "ביהמ"ש העביר היום מסר ברור למשטרה להפסיק את ההתנכלויות לאנשי הימין ולמפגינים"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 15
חסר תקדים: מאות שוטרים החלו כעת בהריסת יישוב בן 30 משפחות בגוש עציון
מאות שוטרים הגיעו לישוב מעלה רחבעם בליווי חמישה שופלים ועשרות סבלים. טרם ברור האם מדובר בנסיון הרס של כל הישוב או של השכונה החדשה בה מתגוררות מספר משפחות. הדרכים המובילות לאיזור נסגרו, והתושבים קוראים לציבור למחות ולהגיע לאיזור
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 34
פייגלין: המפתח לשחרור פולארד בידינו. נדרשת נחישות.
משה פייגלין אומר שאילו היתה נחישות ישראלית, פולארד היה מזמן חופשי. הוא לא אומר כיצד אפשר לשחררו, אך מזכיר שבישראל פועלים מרגלים אמריקאים, ולאמריקאים עוד יש חוצפה להתלונן שעוקבים אחריהם
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 64
תמרור חדש בשומרון: "סע מהר, פה זורקים בקבוקי תבערה"
ועד מתיישבי השומרון הציב היום (שני) תמרור חדש בין מעלה שומרון לאלפי מנשה. על התמרור נכתב "סע מהר, פה זורקים בקבוקי תבערה", זאת בשל זריקות בקבוקי תבערה ואבנים לעבר כלי רכב ישראלים מדי יום.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 35
חוות גלעד: ערבים ניסו לגנוב עדר כבשים שניצל בנס
ערבים חדרו הלילה לישוב חוות גלעד וניסו לגנוב עדר כבשים גדול. עירנות התושבים מנעה את הגניבה ברגע האחרון, וזאת לאחר שהגנבים כבר הוציאו את העדר מהדיר. "אם לא תהיה תשובה צבאית רצינית יהיו תגובות עצמאיות", אומרים בחווה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 38
15 מחבלים תקפו את ברוך מרזל בחברון, המשטרה עצרה אותו לחקירה ושיחררה אותו בערבות עצמית
1 מול 15 | 15 מחבלים תקפו אותי, ומתלוננים שאני תקפתי אותם ופצעתי במכות את עיסה צורר גדול מחברון ואת אבו עישה בן למשפחה ידועה לשימצה | נחקרתי במשטרה באשמת תקיפה ושוחררתי בערבות עצמית
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 110
קריאה לאובמה: שחרר את פולארד כחלק מביקורך המתוכנן בישראל
ח"כ אבי וורצמן מ"הבית היהודי" החל להחתים ח"כים מכל סיעות הבית, בקריאה לנשיא ארה"ב, ברק אובמה, לשים סוף למאסרו של יונתן פולארד ולשחררו לקראת ביקורו המתוכנן בחודש הבא
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 24
בית אל: ערבים ידו אבנים ופצעו ילד יהודי בן 8
במהלך השבת נפצע ילד יהודי מבית אל לאחר שערבים ידו אבנים לעבר בתי שכונת דוד בישוב. התושבים מספרים על התפרעויות יומיומיות מצד ערביי ג'ילזון, ועל אזלת יד מצד כוחות צה"ל והמשטרה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תמונות: עשרות מפגינים בשער הכניסה לקרני שומרון, במחאה על יידוי האבנים המתמשך על ציר 55
ראש המועצה מר הרצל בן ארי (אחיו של מיכאל) הזהיר מפני התרחבות התופעה, והצהיר שזוהי מחאה ראשונה אך בהחלט לא האחרונה בסדרה. "הפעם זה עבר בשקט, אך לא יהיה כך גם בפעמים הבאות". ממש לפני תחילת ההפגנה, נפגע רוכב האופנוע ע"י רכב ערבי, ונפצע. הוא פונה לבי"ח במצב טוב.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 91
וידאו: כוחות צבא ומג"ב הרסו שני מאחזים בבנימין
כוחות צבא ומג"ב הרסו הלילה שני מאחזים בחבל בנימין. בגבעת אגוז ליד טלמון הוציאו הכוחות את משפחת גולדמינץ, על ששת ילדיה, והפועלים הערבים השלימו את מלאכת ההרס. לאחר מכן גירשו כוחות צבא ומג"ב משפחה המתגוררת במאחז מעוז אסתר ליד כוכב השחר, והרסו את ביתה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
עדות: ערבים גונבים מחקלאים ומרוששים אותם + סרטון וידאו
בכל שנה אנחנו חווים גנבות מטורפות של ציוד חקלאי מהחלקות. בכל שנה לפחות 20 אלף שקלים, לפעמים גם 60 אלף שקלים ויותר. כשהייתי ילדה אני זוכרת איך הערבים מצוריף השכנה היו גונבים לנו כביסה...
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 79
הצעת החוק הראשונה בכנסת: "חוק זועבי"
ח"כ דני דנון מחוקק במרץ לשינוי שיטת פסילת המועמדים בוועדת הבחירות המרכזית, עקב כישלון הניסיון לפסול את ח"כ חנין זועבי. "בית המשפט החליט לגבות את מחבלת המרמרה ולאפשר לה להיבחר מחדש גם לכנסת ה-19", אמר דנון
קרא עוד...
תגובות: 2   צפיות: 152
חברי הכנסת הערבים עזבו לפני שירת ההימנון | מיכאל בן ארי: השאננות לאויב הערבי בכנסת מעודדת אותם
הכנסת התשע עשרה יצאה לדרך - 120 חברי הכנסת נשבעו אמונים לכנסת ישראל ובתוכם חברי הכנסת מהסיעות הערביות אבל אלה עזבו מיד לאחר שנשבעו אמונים את אולם המליאה רגע לפני שהושמעה ברקע שירת המנון התקווה. חברת הכנסת זועבי שברגע האחרון הוכשרה להתמודד לכהונה הנוכחית נצפתה אף במצלמות הכנסת חומקת מהמליאה רגע לפני... | בן ארי לישראלי פטריוטי: הבעיה בשאננות לאויב הערבי שנמצא בתוך הכנסת. זאת מעודדת אותם. קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
המשטרה אוסרת עליית מורחקים מנהליים מיו"ש להר הבית. "החלטה שרירותית"
'באופן שרירותי', כפי שמכנה זאת עו"ד איציק בם, נאסרת על מורחקים מנהליים משטחי יו"ש העלייה להר הבית. "לו אותה התנהלות הייתה כלפי יהודים המבקשים לערוך פולחן דתי במדינה אחרת, בית המשפט היה פוסל זאת".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 73
בנט ולפיד הקימו במשותף גוש חוסם
בניגוד לציפיות, נפתלי בנט ויאיר לפיד הקימו במשותף גוש חוסם. מנגד, רבני הצינות הדתית נפגשים בימים האחרונים עם רבני הציבור החרדי לגבי סוגית גיוס בני הישיבות והשוויון בנטל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 38
בלשי משטרה החרימו מדבקות עם הכיתוב "יהודים אוהבים יהודים"
שוב בלשי משטרת צפת מעכבים את מחלקי המדבקות "יהודים אוהבים יהודים". הפעם הפעילים מדווחים כי הבלשים אף החרימו מהם מדבקות. "נמשיך בפעילות בצורה רחבה יותר", הם מבטיחים. המשטרה: "לא מוכר אירוע שכזה"
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 160
יהדות התורה מאיימת על הבית היהודי: ננקום בפינוי ישובים
ח"כ ישראל אייכלר: "הצטרפנו אלינו להגנת הישיבות, ואנחנו נגן עליכם מפינוי מתנחלים מבתיהם", גורמים ביהדות התורה: "אם הבית היהודי ילכו נגדנו, אין ספק שברגע שיעמוד על הפרק פינוי יישובים שראש הממשלה יוביל, ומנגד ביבי יציע לנו בתמורה לתמיכה בהם העלאה בקצבאות ילדים או נושא אחר שחשוב לנו, שבבית היהודי לא יצפו מאיתנו למצוא אותנו לצדם. אנחנו מזכירים להם כי סוף מעשה במחשבה תחילה"
קרא עוד...
תגובות: 3   צפיות: 218
עדויות על זיופים בקלפיות הערביות: כפר קאסם, לקיה, עראבה, טמרה, כפר כנא, משרפיה
אחת הכתבות היותר מטרידות שנחשפו! | במגזר הערבי אין דין ובטח שאין דיין (איפה בג"ץ? איפה המשטרה?) | אם לא מספיק החשיפות לגבי הבניה הבלתי חוקית, הפשיעה הגועה ביחס לכמות האוכלוסיה עכשיו נחשף גם כי במערכת הבחירות ישנה רמאות כמעט בכל קלפי, ואלו רק הנתונים שנחשפים. | השאלה שנשאלת היא כמה שחיטויות קיימות בקלפיות שבהן אין משקיפים?! | חייבים להחזיר את הכבוד והעוצמה למדינה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 57
סרטון: ערבים ירו 5 יריות על בחורה שהצליחה לברוח
תיעוד בלעדי: ניצלה בנס מפיגוע ירי! מעיין ביטון, תושבת ההתנחלות שבבנימין, עמדה בכניסה לשער היישוב כשאש נפתחה עליה מרכב ובו פלסטינים. באורח נס היא הצליחה לחמוק משם בריצה, כשאחד הכדורים פוגע בחצאית שלה. מצלמות האבטחה תיעדו את הכל.
קרא עוד...
תגובות: 2   צפיות: 136
צה"ל החריב מבנים ביצהר - "פרס להתפרעות הערבים"
תחת גשם שוטף ובאמצעות פטישים, הרסו חיילים בית מגורים בגבעת "הכיפה הסרוגה" ליד יצהר. בחודשים האחרונים מתקיים סמוך למקום 'בילעין 2' – מוקד התפרעות של פעילי שמאל זרים וערבים מהכפר עוריף. מזכירות יצהר: "צה"ל נותן פרס להתפרעות הערבים"
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 31
צה"ל החריב הלילה את המאחזים עוז ציון ורמת מגרון
שוב עוסקים כוחות צה"ל בהחרבת מאחזים ביהודה ושומרון. במהלך הלילה הרסו הכוחות את המאחזים רמת מגרון ועוז ציון. התושבים מבטיחים להמשיך ולהאחז בנקודות ההתיישבות
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מפלגת הג'ובים - משהו ישן חוזר: בבית היהודי התחילו לריב על התיקים
עדיין לא ברור אם 'הבית היהודי' תשב בקואליציה, אבל הקרב על התיקים כבר נפתח. אורי אורבך, שהפסיד לסלומניסקי בפריימריז, מבקש להתמנות לשר במקומו. כשגם במוסדות המפלגה, תהיה התמודדות קשה בין ניר אורבך עוזרו של בנט, לבין שוקי זוהר, שהיה עוזרו של אורלב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
למרות ההצהרות: ישראל תעביר מאות מליוני שקלים ל"רשות הפלסטינית"
חודשיים בלבד לאחר שישראל הטילה סנקציות על הרשות ה"פלסטינית" בהבטחה שימשכו לפחות ארבעה חודשים, החליט אתמול ראש הממשלה כי יעביר לרשות מאות מיליוני שקלים. "יש מצוקה כלכלית ברשות".
קרא עוד...
תגובות: 2   צפיות: 39
יגורשו בפעם השניה? צווי פינוי ל- 165 משפחות מגורשים מגוש קטיף
165 משפחות ממגורשי גוש קטיף המתגוררות באתר הקראווילות ניצן, קיבלו בימים האחרונים צו פינוי בלי שיש ברשותן בית חלופי או אפשרות להקים כזה, כך מדווח אתר nrg מעריב. חלק קטן מהצווים ייכנס לתוקף בתוך חודש וחצי, והיתר בעוד כשלושה חודשים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אכזבת הבחירות : תושבי דרום תל אביב ...
רבים מציבור אוהדי ותומכי "עוצמה לישראל" שותפים לתחושה שאחוז ניכר מתושבי דרום תל אביב איכזב לא מעט לנוכח תוצאות הבחירות . להלן הסטטיסטיקות ועוד כמה נספחים על ירידת כוחו של ליכוד-ביתנו.
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 97
מתנת פרידה מברק: מאות יחידות דיור בדרום הר חברון וצפון השומרון
רגע לפני סיום תקופת כהונתו, אישר שר הביטחון ברק את בנייתן של 100 יחידות דיור בדרום הר חברון ושכונה שלמה שתאושר באופן חוקי בצפון השומרון. בהתיישבות מברכים: "מוטב מאוחר"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 22
מאמרים ודעות
חדשות
עוצמה לישראל  
עוצמה לישראל בפעילות
ההכרות שלי עם עוצמה
עוצמה לישראל בתקשורת
סרטים
פורומים