יום ג', ז’ בחשון תשע”ט
הפגנה נגד המסתננים בדרום תל אביב
אתמול (שני) בערב הפגינו פעילי "הקרן להצלת ישראל" ופעילי "צו השע"ה" בראשות ד"ר מיכאל בן-ארי עם תושבי דרום תל-אביב בדרישה להחזיר את הביטחון לתושבים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
צעירי עוצמה לישראל
הערב – הפגנה נגד המסתננים: "המשטרה מדברת, הממשלה מתבטלת"
הערב יפגינו פעילים מ"הקרן להצלת ישראל" ותושבים בדרום תל אביב בדרישה לסלק מארץ ישראל את עשרות אלפי המסתננים האפריקאים. בכנסת שוב התקיים היום דיון בנושא, ונראה כי הממשלה ממשיכה להחליט – שלא להחליט…
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 18
וידאו: מסתננים ביזו בית כנסת - פעילי עוצמה לישראל הגיבו בשטח
צפו: באירוע שהתרחש בתאריך השני למארס 2013, קיימו קבוצת מסתננים אירוע לא חוקי בתוך בית כנסת בדרום תל אביב ובעודם מבזים את בית הכנסת נוקטים באלימות ובאיומים על פעילי עוצמה לישראל שהגיעו לתעד את האירוע. צפו בכתבת תוכנית ערוץ 10 הצינור בה סוקר האירוע ולאחר מכן צפו בהפגנת צעירי עוצמה לישראל שהגיעו למחות על האירוע בראשותו של דר' מיכאל בן ארי .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ההפגנה על הפיגוע בצומת תפוח
ביום שלישי בצהריים הגיעו מספר פעילים בראשות מיכאל בן ארי וברוך מרזל ליד בי"ח בילינסון בעיר פתח תקווה.ההפגנה התקיימה תחת הכותרת:"לנתק למחבל את האינפוזיה ולהזריק לו רעל!"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
סרטון: מיכאל בן ארי נאבק בהצלחה לסגירת מועדון בלתי חוקי של מסתננים בתל אביב
כפטריות אחר הגשם, נפתחים בתל אביב עסקים של מסתננים, רובם ללא כל עמידה בכללי החוק. רישיון עסק? משרד הבריאות? מכבי אש? וכו׳ אלו מושגים שהם לא מכירים. | אנחנו רוצים למפות את העסקים ולהאבק בהם במסגרת החוק! | להפעיל את הרשות העירונית שזה תפקידה. במידה וחולדאי ימשיך להעלים עין, נבקש סעד מבתי המשפט | מצורף סרטון בו נאבקנו בהצלחה לסגירת מועדון בלתי חוקי של מסתננים, ברחוב שיבת ציון 33 בתל אביב. | מצטרפים להצלחה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
משמרת מחאה על הפקרת בתי הכנסת בתל אביב!
הערב (שלישי) הפגנה נגד הפקרת בתי הכנסת למסתננים: במוצאי שבת התקיימה חתונה של מסתננים אריתראים בתוך בית כנסת בדרום תל אביב, באישור ... של הגבאי! | היום (שלישי) בשעה 7:00 בערב אנחנו נהיה שם כדי למחות, על ההידרדרות הזאת. חייבים לעצור זאת הצטרפו אלינו, היום בשבע בערב ברחוב יסוד המעלה 60, ליד בית הכנסת שבת אחים. | בהשתתפות מיכאל בן ארי
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
צפו: בן ארי ומרזל תומכים בשביתת רעב של האסירים הטרוריסטים: ''שימותו ברעב''
הפגנת תמיכה מפתיעה במחבלים הפלסטינים השובתים רעב בכלא עופר. אנשי עוצמה לישראל הגיעו בצהריים לומר להם: "הם רוצים להיות רעבים. זה זכותם. שימותו ברעב".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שוברים שמאלה: מרזל ובן ארי יוזמים היום הפגנת תמיכה באסירים ששובתים רעב בכלא
כולנו באים מחר יום רביעי אל מול מחנה עופר יחד עם הד"ר מיכאל בן ארי למשמרת עידוד | נחזק ונתמוך במחבלים ששובתים רעב | נקרא להם, לא להיכנע, ולשבות רעב. את הסעודות שחיתות שלהם נשמח להעביר לנזקקים | תכינו שלטים, תביאו דגלים, הצטרפו אלינו!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
הזמנה: ביום שלישי [היום] בין 16:00 - 22:00 נחנוך את סניף מרכז הארץ של הקרן לאדמות ישראל בנכס היהודי בחולון | + פתיחת כולל ערב 'עוצמה וגבורה'
כל הפרטים על מה שקרה בחולון ביו שישי האחרון - בעת הביקור בנכס היהודי שפורעים ערבים מתנכלים לו, והמשטרה מסרבת לעזור | המשטרה שחיכתה לבאים + כוחות בילוש יס"מ וסמ"ג שקיבלו את פני הבאים | במקום יפתח כולל ערב 'עוצמה וגבורה'
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
ארגון הפגנה בזמן ביקור אובמה בארץ
גם לכם נמאס שאובמה קובע את המדיניות של ישראל? גם אתם חושבים שישראל לא הכוכב ה-51 של אמריקה? גם לכם מפריע שיהונתן פולארד כלוא ב"מדינה ידידותית"? גם אתם בוטחים בה' ולא באובמה? אם כן, תפסיקו לקטר, והצטרפו אלינו!
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מחר יום ו' ביקור בנכס יהודי בחולון שערבים מתנכלים לבעליו
פועלים בעוצמה! פעילות חשובה למחר, כל מי שיכול להגיע יבורך | ערבים השתלטו על קרקע ובית של יהודים בחולון, המשטרה מסרבת לעזור | נפגשים בשעה 9:00 בחניה של משרד הרישוי בחולון, משם נצא לנכס היהודי | הכנה לקראת פעולה חוקית לגיטימית שמגובה בעורכי דין של הקרן לאדמות ישראל בראשות אריה קינג | בהתבסס על יפוי כח מהבעלים היהודים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
המשטרה תפצה באלפי שקלים את בן גביר ומרזל
משטרת מחוז ירושלים תשלם לאיתמר בן גביר, ברוך מרזל נעם פדרמן ועוד שלושה מחבריהם סכום של 62,500 ש"ח אחרי שנעצרו לשוא בעת שהפגינו נגד משפחת מבצע הטבח בישיבת מרכז הרב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
היעד הבא של מיכאל בן ארי: תנועת נוער ימנית בתל אביב
לאחר שכשלו ניסיונותיו להיבחר לכנסת ה-19, הודיע מיכאל בן ארי כי בכוונתו להמשיך בפעילות ציבורית ולהקים תנועת נוער אידיאולוגית בתל-אביב, זאת במטרה "להציל את העם"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אליהו ניסים, חבר 'עוצמה לישראל' נגד אחמד טיבי
התבטאויות ח"כ טיבי הביאו את אליהו ניסים, חבר 'עוצמה לישראל', לשורת תלונות במשטרה נגד הח"כ. כעת הוא מלין על כרזת בחירות מסיתה "הצבעה עבור טיבי - סוף לציוניות".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מאמרים ודעות
חדשות
עוצמה לישראל בפעילות
צעירי עוצמה לישראל  
ההכרות שלי עם עוצמה
עוצמה לישראל בתקשורת
סרטים
פורומים