יום ד', ד’ בטבת תשע”ט
ח"כ אריה אלדד על יציאת הח"כים הערבים ממליאת הכנסת כשהושמע ההמנון: (רדיו 103)
"נדמה לי שכשח"כ זחאלקה ביקר בלוב, הוא כיבד גם את מלך מלכי המלכים קדאפי וגם את ההמנון והדגל. נדמה לי שזה המינימום שאזרח חייב למדינתו: לכבד במלואו את הסמל, הדגל וההמנון גם אם המעיים מתהפכות לו!"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מיכאל בן-ארי מדבר ברדיו קול ברמה על "שוויון בנטל" ועוד...
בראיון לרדיו קול ברמה 27.02.13 ד"ר מיכאל בן ארי מסביר ומנתח את הגישה המוטעית מיסודה של פוליטיקאים מסוגו של בנט ולדבריו הטעויות שעלולות להיעשות הם דרמטיות ובלתי ניתנות לתיקון בטווח הארוך .
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
עמידרור: 'הבנייה בהתנחלויות גורמת לישראל נזק מדיני' אריה קינג: 'כולם יודעים מי זה עמידרור'
ראיון שמע בערוץ 7 | יו"ר הקרן לאדמות ישראל אינו מופתע מדבריו של היועץ לביטחון לאומי יעקב יעקב עמידרור נגד בנייה בהתנחלויות, "הוא מעולם לא היה איש ימין".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מיכאל בן ארי בראיון לאתר חבד אינפו
הח"כ לשעבר מדבר לראשונה ● האכזבה, הצער, הכרת-הטוב, ההשמצות והבגידה ● שבוע ימים אחרי התקווה שהתנפצה, ניאות ר' מיכאל בן-ארי להתראיין. בראיון ראשון, נטול כפפות, הוא פותח את סגור ליבו, מדבר עם המדיה המובילה בחב"ד - אתר חב"ד אינפו ושולח את מסריו לאנ"ש ● על ההשמצות כלפיו ("אני שנאתי את חב"ד?") האכזבה ("היה חסר רק רבע אחוז כדי שנכנס") הלוחמה הפסיכולוגית ("הכניסו לאנשים פחד"), העתיד ("אסתער על הנוער"), הרבי ("אמת מתוקה") וחסידי חב"ד ("היחידים שלא ניתן למכור בעד שום הון בעולם") ●
תגובות: -1   צפיות: -1
מאמרים ודעות
חדשות
עוצמה לישראל בפעילות
ההכרות שלי עם עוצמה
עוצמה לישראל בתקשורת
סרטים
פורומים